(0850) 644 94 55
Yükleniyor

IR Bullet (Dış Mekan)

Dış Mekân Bullet Kamera

Dış Mekân AHD güvenlik kamerası ya da Dış Mekân Bullet kamerası olarak adlandırılan ayaklı güvenlik kamerası dış ortam koşullarında kayıt sağlanabilmesi için üretilmiştir. Bullet kamera sı -30 ile +40 derece de çalışabilme fonksiyonu ile hava şartlarından koruna bilenecek gövdeye sahiptir. Ayrıca Bullet kamerası gelişmiş gece görüş performansı için Infra Red yani Kızıl Ötesi ışınlar kullanarak, karanlık ortamlarda da gece görüşü sağlar. Bullet kamera objektifiyle birlikte mermi şekilli bir güvenlik kamerasıdır. Bullet kamera özellikle dış ortam kapalı devre güvenlik kamerası sistemi uygulamalarında yoğun olarak tercih edilmektedir. Su geçirmez (waterproof) kasası Bullet kamera nın en büyük özelliğinden birisidir. Ayrıca kamera muhafazası, kamera ayağı ve CCTV kamera lensi gerektirmediği için kullanım kolaylığı sağlar. Bu özellikler Bullet kameranın kullanım kolaylığı yanında fiyatta da avantajlı hale getirir. Gece görüşü için Bullet kamera ledleri kullanılacağından, bullet kamera iki kat enerji harcar. Dolayısıyla Bullet kamerasında adaptör seçimi gece görüşü faktörü göz önüne alınarak yapılmalıdır. Diğer kameralara göre Bullet kamera daha ekonomiktir.

Bullet kamerası en sık kullanılan kamera türüdür. Bullet kamerasının objektifi değişken ya da sabit odaklı olabilir. Dirsek kurulumu sırasında tam olarak istediğiniz görüntüyü almak için kamerayı sağa-sola, aşağı-yukarı hareket ettirebilir, döndürebilirsiniz. Tabi ki dirsek ve ayarını manuel olarak gevşetemediğiniz ya da motorlu dirsekli Bullet kamerası almadığınız sürece tekrar hareket ettiremezsiniz.

Retro

Rt-4270 Xvı 2 Megapiksel 1080p Waterproof Ir Bull...

313 Vergiler Hariç: 265

Rt-4270 Xvı 2 Megapiksel 1080p Waterproof Ir Bullet Ahd Kamera Rt-4270 Xvı 2 Megapiksel 1080p Waterproof Ir Bullet Ahd Kamera • 1/2.7“ 2MP CMOS • Lens : 2.8-12mm • Gece Görüş: 40m • CVI,TVI ,AHD (1080P@25fps,1080P@30fps) ..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)