(0850) 644 94 55
Yükleniyor

IR Bulled (Dış Mekan)

IR Bullet (Dış Mekân)

Dış Mekân AHD kamera ya da IR Bulled (Dış Mekân) AHD kamera olarak adlandırılan ayaklı kameralar dış ortam koşullarında kayıt sağlanabilmesi için üretilmiştir. IR Bullet (Dış Mekân) kameralar -30 ile +40 derece de çalışabilme fonksiyonu ile hava şartlarından koruna bilenecek gövdesi ve gelişmiş gece görüş performansı için Infra Red yani Kızıl Ötesi ışınlar kullanarak, karanlık ortamlarda da gece görüşü sağlayan objektifiyle birlikte mermi şekilli bir kameradır. Özellikle dış ortam kapalı devre kamera sistemi uygulamalarında yoğun olarak tercih edilmektedir. Su geçirmez (waterproof) kasası IR Bullet (Dış Mekân) kameraların en büyük özelliğinden birisidir. Ayrıca kamera muhafazası, kamera ayağı ve CCTV kamera lensi gerektirmediği için kullanım kolaylığı sağlar. Bu özellikler kullanım kolaylığı yanında fiyat avantajı da getirir. Gece görüşü için IR ledleri kullanılacağından, iki kat enerji harcar. Dolayısıyla adaptör seçimi bu faktör göz önüne alınarak yapılmalıdır. Diğer kameralara göre daha ekonomiktir.

IR Bullet (Dış Mekân) kameraları en sık kullanılan kamera türüdür.  Objektifi değişken ya da sabit odaklı olabilir. Dirsek kurulumu sırasında tam olarak istediğiniz görüntüyü almak için kamerayı sağa-sola, aşağı-yukarı hareket ettirebilir, döndürebilirsiniz. Tabi ki dirsek ve ayarını manuel olarak gevşetemediğiniz ya da motorlu dirsekli bir kamera almadığınız sürece kamerayı tekrar hareket ettiremezsiniz.

Dahua

Dahua Ipc-Hfw5221e-Z 2 Megapiksel Full Hd Wandalpr...

1.664 Vergiler Hariç: 1.410

Dahua Ipc-Hfw5221e-Z 2 Megapiksel Full Hd Wandalproof Ir Bullet Ip Kamera Dahua Ipc-Hfw5221e-Z 2 Megapiksel Full Hd Wandalproof Ir Bullet Ip Kamera• 1/2.7” 2 MP Progresif Scan CMOS• Destek H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG çoklu co..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)