(0850) 644 94 55
Yükleniyor

Dome İç Mekan

Dome Kamera

İç mekân güvenlik kamerası ya da Dome kamera olarak bilinen bu güvenlik teknolojisi özellikleri itibari ile iç ortamda kullanılmak üzere üretilmiştir. Kullanım özelliği genellikle kapalı alanlardır; okul koridorları, ofisler veya hastaneler buna örnek gösterilebilir.

Şekil itibariyle kubbeyi andıran bu dome kamera günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Dome kamera lensine plastik kasa muhafazası dışında bir koruma aparatı bulunmadığından Dome kameraekstra özellikliği olmadığı sürece su alabilir. Duvarın herhangi bir yerine ya da tavana kamera ayaklığı gerektirmeden monte edilebilen Dome kamera montajlandığı yere göre geniş veya dar açı da kayıt alma özelliğine sahiptirler.

Dome kamera bakımı da kolaydır. Diğer güvenlik kamerası nda, lensin temizlenmesi gerekirken Dome kameralarda sadece dış yüzeydeki kubbeyi temizlemek yeterli olacaktır. Herhangi bir tozlanma da veya buharlaşma da uygun bir bezle dış yüzeyi temizlenir ve kullanıma devam edilebilir. Ekonomik açıdan da güvenlik kamerası alanında, diğer çeşitlere göre daha avantajlıdırlar. En çok tercih edilme nedenlerinden biri de yetkisiz kişilerce kamera açısının başka bir yöne çevrilememesidir.

Alışveriş sepetiniz boş!