(0850) 644 94 55
Yükleniyor

AK-351 Yüz Tanıma Sistemi

  • 1.534 Daha Ucuzu Yok
  • Vergiler Hariç: 1.300
  • Markalar Hawkcam
  • Ürün Kodu: Ak-351
  • Stok Durumu: 10
Hemen Satin Al Satış Güvenliği

AK-351 Personel Takip AK-351 Yüz Tanıma Sistemi Sahip olduğu teknoloji ve ergonomik yapısı ile mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların beklentilerini tamamı ile karşılayan kart okuyucular ve şifreli geçişler, online ve offline modda çalışabilmektedir. Mifare ve Proximity mo..

Ücretsiz Kargo
image

Etiketler: ak-351, parmak izi, personel takip, parmak izi kontrol, yüz tanıma

AK-351 Personel Takip

AK-351 Yüz Tanıma Sistemi

Sahip olduğu teknoloji ve ergonomik yapısı ile mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların beklentilerini tamamı ile karşılayan kart okuyucular ve şifreli geçişler, online ve offline modda çalışabilmektedir. Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahiptir. Kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. Parmak izi ve yüz tanıma cihazlarımızda ücretsiz giriş çıkış takibi yapılabilir ayrıca kullanılan muhasebe programına entegre edilerek(uyumlu program) çalışanların maaşlara hesaplanabilir ve mesailerini hesaplayabilirsiniz. Bu sayede iş yükünüzü azaltıp daha verimli bir iş edebilirsiniz.Personel Takip Sistemleri
Çalışma Voltajı 9V 1A
Kapı Rölesi Var
Kullanıcı Sayısı Tek cihaza 1000 yüz, 5000 parmak izi, 5000 şifre ve 5000 kart tanımlama kapasitesi kişi kaydedilebilir. Son yapılan 300.000 adet geçiş kaydı hafızada saklanır.
Lcd Ekran Renkli
Zil Rölesi Var

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kayıt Cihazlarına Göz Atın