(0850) 644 94 55
Yükleniyor

AK-14 Şifreli Geçiş Sistemi

  • 295 Daha Ucuzu Yok
  • Vergiler Hariç: 250
  • Markalar Hawkcam
  • Ürün Kodu: Ak-14
  • Stok Durumu: 10
Hemen Satin Al Satış Güvenliği

AK-14 Şifre Geçiş AK-14 Şifreli Geçiş Sistemi Sahipolduğu teknoloji ve ergonomik yapısı ile mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların beklentilerini tamamı ile karşılayan kart okuyucular ve şifreli geçişler, online ve offline modda çalışabilmektedir. Mifare ve Proximity model seçen..

Ücretsiz Kargo
image

Etiketler: ak-14, parmak izi, personel takip, parmak izi kontrol, Geçiş kontrol sistemleri Personel takip sistemleri, kartlı geçiş, yüz tanıma, turnike, bariyer, şifreli geçiş, parmak izi kontrol, bekçi tur kontrol, elektronik kilitler, proxmity kartlar, rfıd kartlar

AK-14 Şifre Geçiş

AK-14 Şifreli Geçiş Sistemi

Sahipolduğu teknoloji ve ergonomik yapısı ile mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların beklentilerini tamamı ile karşılayan kart okuyucular ve şifreli geçişler, online ve offline modda çalışabilmektedir. Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahiptir. Kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. Parmak izi ve yüz tanıma cihazlarımızda ücretsiz giriş çıkış takibi yapılabilir ayrıca kullanılan muhasebe programına entegre edilerek(uyumlu program) çalışanların maaşlara hesaplanabilir ve mesailerini hesaplayabilirsiniz. Bu sayede iş yükünüzü azaltıp daha verimli bir iş elde edebilirsiniz.

Personel Takip Sistemleri
Çalışma Voltajı 12V 1A
Kapı Rölesi Var
Kullanıcı Sayısı 1000 Kullanıcı Şifre/Kart
Kullanılan Ortam İç Ortam
Sistem Kullanımı Proximity

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kayıt Cihazlarına Göz Atın